KONST / Litografier / Färglitografi 6525290
nr 652 5290
Färglitografi
2 st, Miguel Arguello, 1970, numrerade, 63x57
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 17:43:25
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr